Baner reklamowy tani-host.com

Czy moja firma potrzebuje strony WWW

 

Większość małych firm usługowych zastanawia się czy potrzebuje strony internetowej mimo że obecnie stale ma nowych klientów. Jeśli myślisz o dalszej owocnej pracy, to lepiej zainwestuj w wizytówkę internetową.

Ile kosztuje strona internetowa

Każda osoba lub firma która chce założyć stronę internetową w pierwszym momencie zastanawia się ile to może kosztować. Na efekt końcowy składa się kilka etapów i raczej jedna osoba nie zrobi wszystkiego. Więc ile tak naprawdę może kosztować witryna WWW ?

Czy pojemność konta host ma znaczenie

Każde konto host ma swoją określoną pojemność. Miejsce to można przeznaczyć na pliki strony, pliki graficzne, zdjęcia, filmy informacyjne, bazy danych oraz pocztę e-mail.

Rezygnujemy z obsługi WordPress

 

Nasza firma wprowadza kolejne zabezpieczenia. Z uwagi na fakt iż wyszukiwarki coraz mniej swojego czasu poświęcają na indeksowanie stron na WordPress oraz odkrywaniem dużej ilości luk w zabezpieczeniach tego CMS-a, rezygnujemy z utrzymywania stron opartych o tą technologię.

Kolejny nieudany atak DDoS na serwery Tani-Host.com

 

W ostatnim czasie notujemy coraz mniej ataków na nasze serwery. Jednak w poniedziałek rano 6 kwietnia 2020 roku odnotowaliśmy kolejne złowrogie zdarzenie dotyczące jednej z naszych maszyn. Szczegóły w artykule.

« Strona 2 z 3 , Wyświetlane 6-10 z 12 wyników »

Baner reklamowy tani-host.com