Baner reklamowy tani-host.com

Standardy w bardzo tanich hostingach

 

Rożnicę w usługach hostingu

Internet jest pełny intratnych okazji na różnego rodzaju usługi. Co najgorsze, cieszą się one w pierwszym starciu całkiem dużą popularnością. Dopiero osoby, które naprawdę chcą pozycjonować i zacząć zarabiać na swoich stronach zauważają że bardzo tani hosting w cenie 2,99 za miesiąc, jest tylko usługą udostępniającą miejsce na działającym serwerze, ale o szybkości działania już można tylko pomarzyć. W bardzo tanich firmach zajmujących się hostingiem może również zabraknąć odpowiedniego działu pomocy, który sprawnie rozładuję kolejkę zdarzeń i odpisze na zapytania klientów. Dlatego warto przemyśleć te najtańsze oferty. Pamiętaj, nie kupujesz lizaka tylko usługę która ma spełniać pewne konkretne podstawowe cechy a nie tylko imitować takie działanie. Z pewnością rozpoznasz szybki i stabilny serwer już po odwiedzeniu strony internetowej i przejściu poprzez kilka podstron. Już taki przegląd daje możliwość oceny czy właściciel witryny korzysta z profesjonalnego hostingu.

 

Jaki jest standard wśród usług hostingowych ?

Tak naprawdę, usługi hostingowe są w większości świadczone u drobnych przedsiębiorców, którzy znaleźli sposób na dodatkowe pieniądze podczas zajmowania się zawodowo usługami IT a przy okazji znają się na konfiguracji i administracji serwerów WWW. Większość usług hostingowych jest prowadzonych w nieprzystosowanych do tego budynkach. Wyposażenie, to dwudziestoletnie stare komputery typu desktop, podłączone do prądu tylko dlatego że znaleziono klientów na usługi hostingowe w cenie 2,99 zł za miesiąc. Przepustowość kart sieciowych jest bardzo mała bo mimo upływu czasu nikt nie inwestuje w nowy sprzęt skoro stary daje zarobić. Niestety ale taką mamy mentalność w czasie gdy każdy chce zarobić jak najwięcej inwestując jak najmniej. A ładną stronę z krzykliwym hasłem reklamowym można bardzo szybko i łatwo zrobić, co w żaden sposób nie świadczy o jakości takiej usługi.

 

Wysokiej jakości hosting ?

Czytając ten artykuł można zastanawiać się, gdzie szukać dobrej usługi hostingowej ? Oczywiście w internecie, porównując oferty pod kątem możliwości serwera a nie ceny skorelowanej do wielości konta FTP. Podchodząc do zakupu usługi hostingu od strony portfela, popełniamy największy błąd rozpoczynając inwestycję. Gdy kupimy bardzo tanią usługę hostingową, może okazać się że po dwóch lub trzech miesiącach musimy niestety szukać kolejnej firmy, która będzie świadczyć nam te same usługi tylko na lepszych parametrach. Jest to spowodowane tym że nie każdy komputer może być serwerem. Ilość żądań połączeń i wykorzystanie bazy danych MySQL, może spowodować poważne opóźnienia na drodze serwer klient a takie zdarzenia powodują czasami utratę wartościowych klientów, którzy nie mają czasu ponownie przechodzić procesu zakupu szczególnie jeśli chwilę wcześniej zakończyło się to niepowodzeniem.

 

Czy stać Cię na bardzo tani serwer przez który możesz nie być w stanie obsłużyć ruchu na swojej stronie internetowej ?

wróć

Baner reklamowy tani-host.com