Start
Pakiet
6,15 miesięcznie
• 100 MB pojemności
• 1 GB transferu / mc
• 2 Baz danych MySQL
Mini
Pakiet
20,91 miesięcznie
• 2048 MB pojemności
• 5 GB transferu / mc
• 6 Baz danych MySQL
Business
Pakiet
73,80 miesięcznie
• 15000 MB pojemności
• 200 GB transferu / mc
• n.o. Baz danych MySQL
Reseller Start
Pakiet
61,50 miesięcznie
• 10000 MB pojemności
• 100 GB transferu / mc
• n.o. Baz danych MySQL
Współpraca
Witam wszystkich zainteresowanych współpracą. Jeśli jesteś grafikiem, koderem lub programistom który często buduje witryny dla swoich klientów, mamy dla Ciebie propozycję.

Oferujemy współpracę w szerokim zakresie. Oznacza to że wspieramy wszelkie działania od rejestracji domeny po przez publikacji strony w internecie z naszego serwera oraz późniejszą ewentualną reklamę nowej strony WWW.


Bardzo prosty model współpracy. Za nic nie płacisz, możesz tylko zyskać. Za polecenia każdej z naszych usług otrzymasz odpowiednią gratyfikację w zależności od obecnej promocji w danym z serwisów usługowych.


Jak wygląda współpraca ?

Gdy otrzymasz następne zlecenie na zbudowanie grafiki lub całej strony WWW, spytasz się klienta czy nie potrzebuje od razu zarejestrować domeny oraz wykupić tani i dobry serwer internetowy.

Jeśli klient wyrazi chęć zakupienia oraz dokona wpłaty za zamówione usługi otrzymasz odpowiednią prowizję. Od razu zaznaczam, współpraca nie wymaga od Ciebie ponoszenia żadnych kosztów.


Aby rozpocząć współpracę w zakresie polecania serwerów internetowych musisz założyć darmowe konto użytkownika w naszym serwisie. Aby to uczynić skorzystaj z tego linka: Tani hosting. Po zarejestrowaniu darmowego konta użytkownika, zaloguj się i skorzystaj z prawego menu gdzie znajdziesz zakładkę "Program Partnerski". Następnie wybierz zakładkę "Zdobądź punkty" aby pobrać swój indywidualny link polecający w raz z grafiką do promocji.


Aby polecać rejestracje domen musisz zawsze poinformować mnie pod numerem GG  , o nazwie nowo zarejestrowanej domeny w celu otrzymania prowizji. Przy poleceniu rejestracji domeny otrzymasz rabat na przedłużenie własnych domen.


Kilka pytań i odpowiedzi.


Czy będę miał nowe obowiązki ?

Nie, każdy zajmuje się tym co robi najlepiej.


Kto pomoże klientowi w razie problemów z usługą ?

Pomoc do konkretnej usługi zapewniamy we własnym zakresie.


Czy prowizję otrzymam jednorazowo ?

Nie. Nasz program partnerski trwa bez przerwy. Raz pozyskany klient będzie przynosił prowizję przy każdym przedłużeniu zamówionych usług.


Gdzie znajdę cennik i informację dla klienta ?

Dane techniczne serwerów można znaleźć tutaj.

Cennik serwerów jest dostępny wraz z danymi technicznymi.

Rejestrator domen.

Cennik rejestracji domen oraz przedłużenia na następny rok.

Aktualności

Raport Monity – Dostępność serwerów Tani-host.com

Jak co miesiąc zewnętrzna firma Monity.PL przeprowadziła podsumowanie dostępności naszych serwerów dla internautów. Wynik to 99.93 % dostępności w miesiącu Czerwiec. Jest to najwyższy wynik jaki osiągnęliśmy od początku działalności. Współczynnik dostępności świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Program Partnerski

Jeśli budujesz strony internetowe dla swoich klientów skorzystaj z naszego programu partnerskiego. Dzięki naszej ofercie klient nie będzie potrzebował szukać kolejnych usługodawców do opublikowania witryny w internecie. Opis Partnerstwa