Otwieramy bloga Tani-host.com

 

Tani-host.com a prowadzenie bloga

Po burzliwej i długiej dyskusji zdecydowaliśmy jak informować naszych użytkowników o najnowszych wydarzeniach na naszym hostingu dla firm. Do tej pory wykorzystywaliśmy drobne informacje wyświetlane po prawej stronie naszej witryny. Jednak to pole ma swoje pewne ograniczenia a to sprawia że nie możemy w pełni przekazywać wszystkich informacji o jakich chcemy napisać. Dlatego prowadzenie bloga wydaje się być najbardziej prawidłowym rozwiązaniem.

 

Przy pomocy skryptu który jest przystosowany do wyświetlania treści w postaci bloga postaramy się stworzyć przejrzysty kanał informacyjny z którego będą korzystać nasi obecni oraz przyszli kontrahenci.

 

Przy pomocy skryptu do prowadzenia bloga, który został wyprodukowany przez specjalistyczną firmę od działań marketingowych, chcemy zrealizować kilka celów. Po pierwsze, chcemy zmodernizować główna stronę tak aby dostarczała najważniejszych informacji już na samym wstępie. Przy jednoczesnym dociążeniu tej karty z informacji które tam są zbędne i przeniesienie ich do wnętrza bloga. To sprawi że cała oferta będzie bardziej czytelna a to może być pomocne przy pozyskiwaniu nowych kontrahentów.

 

Jednym z ważniejszych celów jest również efekt SEO. Dodatkowa treść na stronie może pomóc w uzyskaniu lepszych pozycji w wyszukiwarce Google. W końcu w tym medium premiowane są strony które zawierają dużo informacji. Dlatego warto ich dostarczać.

 

Budowa wizerunku, to też ważny aspekt. Pisząc artykuły może uda nam się uzyskać status eksperta lub guru w danej dziedzinie. To często przemawia na korzyść podczas gdy kontrahent decyduje się z czyich usług skorzystać.

 

Zachęcamy do czytania naszego bloga. Możesz tutaj znaleźć ciekawe informacje. Przy okazji, szukasz może serwera na którym chcesz hostować swoje strony internetowe ? Jeśli tak zapraszamy do współpracy. Obsługujemy głównie firmy, świadczymy wysokiej jakości usługi utrzymywania stron internetowych online dla wymagających klientów którymi są firmy. Nasze usługi sprawiają że strony hostowane u nas stale pracują na korzyść swoich właścicieli.

wróć